ورود اعضاء
ارتباط با مدیر

 

لطفاً فقط در مورد درج آگهی
تماس بگیرید ، نه متن آگهی

 ایمیل : info @ 7rang . ir
راهنمای سایت

برای درج آگهی های با پکیج های مختلف ،

دادن لینک فالو و بنرهای تبلیغاتی

به ایمیل info @ 7rang . ir

درخواست خود را ارسال کنید

وب سایت راتین

وب برندینگ 

ثبت ازدواج در ترکیه

علی علیزاده

پاسپورت ترکیه

بازی ps4

آمار
تبلیغ بازدید تاریخ
1 16,648 00/7/2
0 28,950 00/7/1
2 32,690 00/6/31
2 32,575 00/6/30
8 30,980 00/6/29
7 29,314 00/6/28
7 32,150 00/6/27
0 33,678 00/6/26
1 34,977 00/6/25
1 34,938 00/6/24

تبلیغات در گوگل

:: پراجکت سرور شرکت پروجان
پراجکت سرور (استقرار (EPMراهکاری جامع برای مدیریت پروژه
امروزه یکی از اصلی ترین نیازهای مدیران و صاحبان شرکتهای کوچک و بزرگ توانایی مدیریت بر روی فعالیتهای موجود در سازمان و سنجش میزان تطابق عملکرد سازمان با سیاستها و استراتژیهای تعریف شده در سطوح مختلف میباشد. این فعالیتها چه به صورت وظایف گسترده و متمرکز در سطح افراد و واحدهای سازمانی و چه به صورت پروژه هایی کامل و ساختارمند در تمامی سازمانها چه کوچک و چه بزرگ وجود دارند. با افزایش تنوع فعالیتهای موجود در سازمان و گستردگی اهداف مورد نظر این چالش پیچیدگیهای خاص خود را پیدا کرده و همواره کارشناسان به دنبال ابزارها و روشهایی هستند که بتوانند اطلاعات مربوط به عملکرد روزانه سازمان را به صورت یکجا مشاهده ، تحلیل و مدیریت کنند.
پراجکت سرور ابزاری است که توسط شرکت مایکروسافت به این منظور طراحی و گسترش پیدا کرده است. این ابزار به شما امکان میدهد کلیه پروژه های سازمانی و یا وظایف تعریف شده برای افراد در واحدهای مختلف سازمان خود را مشاهده نمایید و در کنار مدیریت این وظایف و پروژه ها با دریافت میزان پیشرفت آنها به صورت لحظه ای از میزان تحقق اهداف خرد و کلان در سازمان خود مطلع شوید.

ویژگیهای منحصر به فرد پراجکت سرور

· دسترسی آسان به اطلاعات حتی از طریق گوشی تلفن همراه
· دسترسی به اطلاعاتی چون شناسنامه پروژه ، فعالیتهای زیر مجموعه و پیشرفت آنها بر روی بستر وب
· مشاهده وظایف محوله به شما توسط مدیر بالا سری و توانایی رصد وظایف افراد تیمتان
· مقایسه آنلاین میزان پیشرفت واقعی با پیشرفت برنامه ای
· استقرار EPM و دفتر مدیریت پروژه PMO متناسب با استاندرادهای روز دنیا
· پشتیبانی از انواع متدلوژیهای برنامه ریزی و کنترل پروژه
· توانایی مدیریت اهداف سازمانی و مشاهده میزان تحقق این اهداف
· دسترسی سریع کلیه اسناد موجود در پروژه حتی به صورت آفلاین
· نمایش جلسات تنظیم شده برای شما به صورت آنلاین
· توانایی ایجاد سیستم گزارشات روزانه ستادی و کارگاهی
· توانایی ایجاد سیستم صورتجلسات شرکتی و کارگاهی
· توانایی ایجاد انواع سیستمهای گردش اسناد و اطلاعات
· توانایی مشاهده و ثبت تایم شیت به صورت آنلاین
· توانایی پیاده سازی سامانه ارزیابی عملکرد پرسنل و واحدهای سازمانی
· اتصال به Outlook
· گرفتن خروجی اطلاعات پروژه ها بر روی اکسل
· برقراری ارتباط میان اعضای پروژه به صورت آنلاین
· سیستم گزارش گیری بسیار پیشرفته

مدیریت مستندات پروژه در پراجکت سرور
استفاده از امکانات موجود در شیرپوینت ، به کاربران پراجکت سرور کمک میکند تا به بهترین شکل ممکن بتوانند اسناد مربوط به پروژه را مدیریت کنند. همواره بعد از ایجاد یک پروژه در این محیط ، سایت پروژه ای در کنار آن ایجاد میشود که کاربران میتوانند کلیه اسناد مربوط به پروژه شامل انواع نقشه ها ، صورت وضعیتها ، اسناد مالی ، اسناد اداری و… را در این سایت ذخیره کنند. امکانات امنیتی موجود در سامانه این اطمینان را به مدیران مربوطه میدهد که هیچ فردی بدون داشتن مجوز نتواند به اطلاعات دسترسی داشته باشد. همچنین کاربران میتوانند تنها با یک جستجو در زمانی کوتاه تمامی اسناد را که مد نظر دارند جستجو و اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.
از سوی دیگر با استفاده امکان ایجاد فرایند بر روی اسناد میتوانند این اسناد را به گردش در آورده و بعد از طی پروسه مورد نظر در محل مناسب ذخیره نمایند. در صورت نیاز شما میتوانید در این سامانه سابقه کلیه تغییرات مربوط به یک سند خاص را ذخیره سازی کرده و در هر زمانی آنها را مشاهده و بازیابی نمایید.

یکپارچگی پراجکت سرور با مایکروسافت پراجکت و کلیه نرم افزارهای آفیس
برای کاربرانی که از نرم افزار مایکروسافت پراجکت و سایر نرم افزارهای آفیس استفاده میکنند ، کار با پراجکت سرور بسیار ساده خواهد بود. بسیاری از قابلیتهای پرا جکت سرور در واقع شکل تکامل یافته ای از قابلیتهای موجود در نرم افزار مایکروسافت پراجکت است که همین امر ، پراجکت سرور را تبدیل به یکی از قویترین و محبوبترین نرم افزارهای موجود در زمینه مدیریت پروژه می نماید. البته بسیاری از قابلیتها چون مدیریت اسناد ، مدیریت منابع سازمان ، مدیریت تایم شیت ها ، ایجاد سایت پروژه و … وجود دارند که در این محیط افزوده شده اند البته در صورت ارتباط برقرار کردن مایکروسافت پراجکت با پراجکت سرور ، امکاناتی بر روی این نرم افزار اضافه میشوند که در حالت تک کاربری فعال نیستند .
با این توضیحات این دو محیط یعنی مایکروسافت پراجکت و پراجکت سرور در تعامل کامل با یکدیگر قرار دارند و شما میتوانید به سادگی یک پروژه سازمانی را در محیط مایکروسافت پراجکت باز کنید و یا یک پروژه غیر سازمانی را به PWA ببرید. از سوی دیگر استفاده از بستر مبتنی بر شیرپوینت باعث میشود شما بتوانید به سادگی فایلهای آفیس را هم بر روی وب و هم بر روی سیستم خود مشاهده و ویرایش نمایید.

پیاده سازی فرمها و فرایندهای سازمانی در پراجکت سرور
پراجکت سرور به عنوان یک سامانه قابل گسترش ، این توانایی را دارد که به کاربران اجازه دهد تا فرایندهای سازمانی خود را ذخیره نموده و سامانه مدیریت پروژه خود را مطابق این فرایندها پیاده سازی نمایند. این قابلیت در کنار توانایی ایجاد انواع فرمهای استاندارد برای جمع آوری اطلاعات از سطح سازمان در نهایت به کاربران این سامانه کمک میکند که آنرا دقیقا مطابق نیازهای خود شکل دهند و خروجی شخصی سازی شده ای را به عنوان اطلاعات ارزشمند در انتها به مدیران ارائه میدهد. به عنوان مثال شما میتوانید کلیه برنامه جلسات و اطلاعات صورتجلسات ، مصوبات و پیگیری آنها ، گردش صورت وضعیتها ، فرایندهای تصویب نقشه ها و اطلاعات فنی و غیر فنی پروژه ها را در این سامانه پیاده سازی نمایید.
پراجکت سرور شرکت پروجان


آنالیز پورتفولیو (سبد پروژه) در پراجکت سرور
یکی از قابلیتهای بسیار پیشرفته در پراجکت سرور توانایی مدیریت اطلاعات مربوط به پروژه حتی در مرحله قبل از اجرا میباشد. مدیران سازمان میتوانند به راحتی انواع فرمهای خام پروپوزال را برای پیشنهاد اجرای پروژه تهیه نموده و این فرمها را در اختیار واحدهای مختلف قرار دهند. این فرمها پس از تکمیل در صورت نیاز مراحلی را طی مینمایند و پس از اخذ تاییدیه از واحد های مختلف به عنوان پروژه های قابل اجرا برای سازمان ثبت میشوند. از سوی دیگر همواره به دلیل محدود بودن منابع سازمان انجام کلیه پروژه های مطرح شده مقدور نیست.
از سوی دیگر ، اهداف استراتژیک خرد و کلان تعریف شده در سازمان شما را به سوی انجام پروژه هایی سوق میدهند که بیشترین اثر مثبت را بر روی این اهداف دارند. در اینجا پراجکت سرور با امکان آنالیز پورتفولیو به شما در انتخاب بهترین سبد پروژه ممکن برای سازمانتان با توجه به محدودیتهای موجود و اهداف مد نظر کمک میکند.

امکانات گزارش گیری پیشرفته پراجکت سرور
همواره فاکتورهای مختلفی برای مقایسه و ارزیابی برای سامانه های مدیریت پروژه مطرح میشود. یکی از این فاکتورها که اهمیت بسیار ویژه ای در انتخاب و به کار گیری این سامانه ها دارد ، امکانات آنها در زمینه گزارش گیری میباشد. پراجکت سرور در این زمینه ابزارهای بسیار پیشرفته ای برای گزارش گیری از اطلاعات موجود در سامانه پیش روی ما قرار میدهد که با استفاده از این ابزار شما میتوانید گزارشاتی بسیار پیشرفته و دقیق از کلیه شاخصهای مطرح شده در زمینه مدیریت و کنترل پروژه ایجاد نمایید.این گزارشات داشبوردهای مدیریتی بسیار کاملی را به ما ارائه میدهند و تمامی آنها در تعامل با یکدیگر هستند بدین معنا که در یک داشبورد به محض تغییر در یک گزارش ، سایر گزارشات نیز متناسب با آن تغییر میکنند.
پراجکت سرور شرکت پروجان

پراجکت سرور شرکت پروجان

ساختار سازمانی و فیلدهای سفارشی پراجکت سرور
کاربران این سامانه میتوانند برای سازمان خود چارت سازمانی تعریف نمایند ، همچنین میتوانند به تعداد دلخواه ساختار مختلف برای دسته بندی و شکست منابع تعریف کنند که تمامی این ساختارها میتوانند در گزارشات به صورت مستقیم مورد استفاده قرار گیرند به عنوان مثال شما ممکن است علاقه مند به این باشید که در خصوص پیشرفت وظایف مربوط به کارکنان یک واحد خاص اطلاعاتی کسب کنید و یا اینکه یخواهید گزارشی از پیشرفت مهندسین صنایع سازمان خود ، یک پیمانکار جزء و یا گروهی از پیمانکاران داشته باشید. تمامی این موارد به راحتی در این سامانه قابلیت پیاده سازی خواهند داشت.
همچنین قابلیت بسیار خوبی به نام فیلدهای سفارشی در این سامانه به شما این امکان را میدهد در صورت نیاز بتوانید انواع مشخصات را به یک فعالیت یا منبع و یا پروژه اضافه نمایید. به عنوان مثال میتوانید میزان بودجه مصوب یک پروژه را به صورت یک فیلد سفارشی در کنار اطلاعات آن پروژه ذخیره کنید.

پراجکت سرور پروجان
شرکت پروجان بسته خدماتی را بر مبنای راهکار پراجکت سرور به مشتریان ارائه میدهد. خدمات ارائه شده در این بسته به صورت کاملاً منعطف در اختیار شرکتها و سازمانها قرار گرفته و این خدمات بر مبنای نیاز مشتریان میتواند به اشکال گوناگونی ارائه گردند.در ادامه عناوین این خدمات ارائه میگردد:
· تحلیل ساختار سازمانی و بررسی فرایندهای موجود
· طراحی مجدد فرایندها مطابق استانداردهای پروژه
· بررسی و طراحی فرمهای مورد نیاز برای سامانه های مدیریتی
· استقرار شیرپوینت و پراجکت سرور در سازمان
· پیاده سازی فرمها و فرایندهای طراحی شده
· ورود اطلاعات و ساختار اطلاعاتی پروژه ها و اطلاعات ستادی در سایتهای پروژه ای و ستادی
· بررسی نیازهای مدیریتی سازمان و طراحی گزارشات مورد نیاز
· پیاده سازی سامانه گزارشات
· برگزاری دوره های آموزشی کار با سیستم شامل پراجکت سرور ، طراحی فرم و فرایند و طراحی گزارشات
· پشتیبانی از سیستم تا استقرار کامل

بسته به نیاز مشتریان سامانه های مختلفی از قبیل مدیریت جلسات ، مدیریت مستندات سازمانی ، مدیریت صورت وضعیتها و … میتواند به خدمات زیر اضافه گردد.
ارسال پیام
تماس با آگهی‌دهنده ( پروجان )
در مورد: پراجکت سرور شرکت پروجان
نام شما
تلفن شما
پیام شما


جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.
آگهی های مرتبط

سایت خبری تحلیل نیوز

کاوشگر هوشمند خبری www.Tahlil-news.ir • کاوش بیش از 20000 خبر در روز • بررسی هوشمند 300 نشریه و خبرگزاری • دسته بندی اتوماتیک اخبار در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فناوری ...

پورتال هوشمند (همپا)

پورتال هوشمند (همپا) برای کلیه سازمان ها و شرکت هایی که می خواهند سایت پویایی داشته باشند. با استفاده از این پورتال و ماژول های مختلف تعبیه شده در آن (72 ماژول) مدیران و کاربران س ...

طراحی حرفه ای سایت و اپلیکیشن/سئو و ادوردز تخصصی

*طراحی سایت /شروع قیمت از ۴۰۰،۰۰۰ تومان / تحویل از ۳ روز کاری *طراحی اپلیکشن /شروع قیمت از ۷۰۰،۰۰۰ تومان / تحویل از ۴ روز کاری *طراحی سایت+اپلیکیشن /شروع قیمت از ۱،۴۰۰،۰۰۰ تومان ...

مرکز طراحی وب سایت حرفه ای

* طراحي وب سايت با جديدترين تکنيک ها (شرکتي، فروشگاه، شخصي و …) * بهينه سازي اصولي براي موتورهاي جستجو (SEO) * مشاوره و راه اندازي کسب و کارهاي اينترنتي * بازاريابي اينترنتي برا ...

سایتتونو برای هویتهای مختلف بهینه کنید

برای بهینه سازی سایت برای سئوی فعلی و چالشهای دنباله‌دارِش باید دائما اطلاعاتتونو در مورد الگوریتمهای مختلف بروز کنید. گوگل معیارهای سخت گیرانه ای طراحی کرده تا مانع استفاده سایتها ...

طراحی سایت ارزان، سریع و حرفه ای و پشتیبانی

طراحی سایت (کمترین قیمت، سریعترین زمان) + پشتیبانی ...

معرفی شیرپوینت

مایکروسافت شیرپوینت به عنوان یکی از محبوبترین و کاراترین پلتفرم های موجود در زمینه طراحی و پیاده سازی راهکارهای سازمانی همواره مورد توجه کارشناسان و طراحان سیستم واقع شده است. با ا ...

فروشگاه اینترنتی چیتا بای

فروش تخصصی لباس کار ومشاغل و پوشاک با امکان ارسال به سراسر کشور و با نازلترین قیمتها این فروشگاه دارای نماد ملی اعتماد می باشد. ...

فروش بازی کپی خور کنسول wii u وی یو

فروشگاه ایران بازی سنترiranbazicenter تقدیم میکند.با فروش بازی های به شدت کمیاب کنسول جدید wii u وی یو در خدمت شما .بازی ها بر روی دستگاههای کپی خورشده قابل اجرا هستندبازی هایی مثل ...

فروش بازی کپی خور کنسول wii وی

فروشگاه ایران بازی سنترiranbazicenter تقدیم میکند فروش بازی های کمیاب و قدیمی کنسول وی wii برای شما عزیزان آماده کردیم.بازی های روی کنسولهای کپی خور وی wii از روی فلش میتوانید اجرا ...
آگهی های ویژه سایتها و وبلاگها

دانلود رایگان قالب جوملا و ورد پرس

مدت زیادی بود دوست داشتم داشته هایم در مورد طراحی قالب های وردپرس و جوملا را با دیگران به اشتراک بگذارم .قاب نو را برای معر فی و نیز آموزش طراحی سایت و قالب های سیستم مدیریت محتوا ...

پایگاه خبری سمینار و کنفرانسهای ایران و بین الملل

سایت http://icpr.ir پایگاه خبر رسانی و اطلاع رسانی درباره کنفرانس ها و سمینارهای ایران و جهان میباشد ...

پایگاه اطلاع رسانی گلستان

پایگاه اطلاع رسانی گلستان وب سایتی برای کسب اطلاعات در موارد تغذیه و تندرستی,آرایشی و بهداشتی,زنان و کودکان,جنسی و زناشویی,دانستنیهای پزشکی,بیماریها,روانشناسی,طب سنتی,مجلات و جراحی ...

پایگاه اطلاع رسانی ساختمان و مواد ساختمانی تازئینات داخلی

وب سایت خبری ساختمات و تاسسیات ساختمان و موارد وابسته یه آن با پیگیری و عضو شدن در خبرنامه این وبسایت به راحتی خانه خود را از صفر تا صد با ما بسازید ...

پایگاه خبری حیوانات خانگی

همزمان با تداول اهلی کردن حیوانات، دامپزشکی اهمیت بیشتری یافت. بها کار فردی که بوسيله سوگند به شفا ثور وسایر حیوانات می‌مزين تعیین نموده‌استدامپزشکی دروازه اندر راست تو برخورد گذرگ ...

توسعه اماکن شهری و روستایی

پرتال خبری سایت SRDC جهت توسعه صنعت گردشکری اماکن شهری و روستایی ایجاد شده و با کمک مردم همان منطقه امید به ایجاد محیطی مناسب برای شما گردشگران و معرفی مکان ها جهت بازدید شما مرد ...

پایگاه خبری گمرکات و ترانزیت بین المللی

وب سایت بیرجند تد پایگاه خبری گمرکات کشور و ترخیص کالا از ابتدا تا انتهای در خدمت تمامی مردم ایران میباشد خوشحالیم که بهترینها را در کنار شما و همرا شما معرفی مینماییم ...

پایگاه خبری خانه سلامت

حس تندرستی در افراد تفاوت دارد و دو فرد در شرایط جسمانی یک‌سان ممکن است قضاوت متفاوتی در مورد تندرستی خود یا دیگران بکنند. برای نمونه یک فرد معلول می‌تواند خود را کاملاً تندرست حس ...

سایت خبری

سایت خبری ثبت نام مسابقات-اخبار سیاسی روز-اخبار ورزشی-اخبار مسابقات قرآنی جهان و ایران-اخبار بین المللی ...

اخبار بازار مسکن

پایگاه خبری ملارد سیتی با ارائه جدیدترین اخبار در حوضه مسکن در خدمت شما عزیزان در باره خرید و فروش آپارتمان ، ویلا و سوئیت میباشد و در صدد حذف واستگران جهت اجاره ویلا و آپارتمان در ...
آگهی های ویژه رايانه و اينترنت

دانلود رایگان قالب جوملا و ورد پرس

مدت زیادی بود دوست داشتم داشته هایم در مورد طراحی قالب های وردپرس و جوملا را با دیگران به اشتراک بگذارم .قاب نو را برای معر فی و نیز آموزش طراحی سایت و قالب های سیستم مدیریت محتوا ...

پایگاه خبری سمینار و کنفرانسهای ایران و بین الملل

سایت http://icpr.ir پایگاه خبر رسانی و اطلاع رسانی درباره کنفرانس ها و سمینارهای ایران و جهان میباشد ...

پایگاه اطلاع رسانی گلستان

پایگاه اطلاع رسانی گلستان وب سایتی برای کسب اطلاعات در موارد تغذیه و تندرستی,آرایشی و بهداشتی,زنان و کودکان,جنسی و زناشویی,دانستنیهای پزشکی,بیماریها,روانشناسی,طب سنتی,مجلات و جراحی ...

پایگاه اطلاع رسانی ساختمان و مواد ساختمانی تازئینات داخلی

وب سایت خبری ساختمات و تاسسیات ساختمان و موارد وابسته یه آن با پیگیری و عضو شدن در خبرنامه این وبسایت به راحتی خانه خود را از صفر تا صد با ما بسازید ...

پایگاه خبری حیوانات خانگی

همزمان با تداول اهلی کردن حیوانات، دامپزشکی اهمیت بیشتری یافت. بها کار فردی که بوسيله سوگند به شفا ثور وسایر حیوانات می‌مزين تعیین نموده‌استدامپزشکی دروازه اندر راست تو برخورد گذرگ ...

توسعه اماکن شهری و روستایی

پرتال خبری سایت SRDC جهت توسعه صنعت گردشکری اماکن شهری و روستایی ایجاد شده و با کمک مردم همان منطقه امید به ایجاد محیطی مناسب برای شما گردشگران و معرفی مکان ها جهت بازدید شما مرد ...

پایگاه خبری گمرکات و ترانزیت بین المللی

وب سایت بیرجند تد پایگاه خبری گمرکات کشور و ترخیص کالا از ابتدا تا انتهای در خدمت تمامی مردم ایران میباشد خوشحالیم که بهترینها را در کنار شما و همرا شما معرفی مینماییم ...

پایگاه خبری خانه سلامت

حس تندرستی در افراد تفاوت دارد و دو فرد در شرایط جسمانی یک‌سان ممکن است قضاوت متفاوتی در مورد تندرستی خود یا دیگران بکنند. برای نمونه یک فرد معلول می‌تواند خود را کاملاً تندرست حس ...

سایت خبری

سایت خبری ثبت نام مسابقات-اخبار سیاسی روز-اخبار ورزشی-اخبار مسابقات قرآنی جهان و ایران-اخبار بین المللی ...

اخبار بازار مسکن

پایگاه خبری ملارد سیتی با ارائه جدیدترین اخبار در حوضه مسکن در خدمت شما عزیزان در باره خرید و فروش آپارتمان ، ویلا و سوئیت میباشد و در صدد حذف واستگران جهت اجاره ویلا و آپارتمان در ...