ورود اعضاء
ارتباط با مدیر

 

لطفاً فقط در مورد درج آگهی
تماس بگیرید ، نه متن آگهی

 ایمیل : info @ 7rang . ir
راهنمای سایت

برای درج آگهی های با پکیج های مختلف ،

دادن لینک فالو و بنرهای تبلیغاتی

به ایمیل info @ 7rang . ir

درخواست خود را ارسال کنید

وب سایت راتین

کلینیک زیبایی

تور قبرس

وب برندینگ 

تحصیل در ایتالیا

مرکز مشاوره نیک همراه

ثبت ازدواج در ترکیه

علی علیزاده

فروشگاه لوازم خانگی پاکشوما سنترآمار
تبلیغ بازدید تاریخ
5 36,247 97/7/28
3 40,451 97/7/27
2 47,676 97/7/26
3 49,843 97/7/25
3 48,135 97/7/24
7 45,902 97/7/23
5 45,910 97/7/22
4 44,208 97/7/21
22 31,591 97/7/19
5 42,526 97/7/18

کشتی بزرگترین سامانه فروش اقساطی

:: منابع آزمون کارشناسي ارشد مديريت(کليه گرايشها)
«بسمه¬تعالي»
انتشارات تبلور دانش – گروه DLM
از صميم قلب به شما تبريك مي گوييم كه تصميم گرفته ¬ايد در آزمون كارشناسي ارشد شركت كنيد. نفس شركت در آزمون كارشناسي ارشد با توجه به ظرفيت بسيار كم دانشگاه¬ها نسبت به تعداد داوطلبان فارغ از نتيجه آن تصميمي با اهميت و جسورانه تلقي مي¬شود و اگر به قبولي بيانجامد كه موفقيت بسيار بزرگ و مثال زدني خواهد بود.
بررسي درصدهاي داوطلبان برتر سالهاي گذشته در درس
«نظريه¬هاي عمومي مديريت» كه در آزمون مديريت (كليه گرايشها – كد 1142) ضريب 3 و در مديريت اجرايي (1148) ضريب 2 دارد و نقش بسيار تاثيرگذاري در نتيجه نهايي آزمون كارشناسي ارشد ايفا مي¬كند نشان مي¬دهد درصدهاي بالاي 60 در اين درس بسيار نادر است. بنابراين اگر داوطلبي بتواند در «نظريه¬هاي عمومي مديريت» درصد بالاي 80 كسب كند بخش اعظم رقباي خود را پشت¬سر گذاشته و اين يعني قبولي تقريبا قطعي در مقطع كارشناسي ارشد.
چيزي كه باعث شده هنوز كسي نتواند به كليه سئوالات «نظريه¬هاي عمومي مديريت» پاسخ صحيح دهد اين است كه منابع طراحي سئوالات در اين درس بيش از 5000 صفحه كتاب مي¬باشد كه بايد با جزئيات به خاطر سپرده شوند كه با توجه به فرصت كم و ضرورت مطالعه ساير مواد امتحاني عملا غيرممكن مي¬نمايد.
اگر با داوطلبان سالهاي گذشته صحبت كنيد يا خود داوطلب آزمون سراسري سالهاي گذشته بوده باشيد و عليرغم جديت در ورود به مقطع كارشناسي ارشد نتيجه مطلوب را كسب نكرده باشيد حتما تصديق مي¬فرماييد كه كلي وقت گذاشته¬ايد و روزي چند ساعت منابع مربوط به «نظريه¬هاي عمومي مديريت» را مطالعه كرده¬ايد يا از اين موسسه به آن موسسه در رفت و آمد بوده¬ايد و تازه با نزديك شدن به زمان كنكور احساس مي¬كنيد چيزي به ياد نمي¬آوريد و در تستهاي سالهاي گذشته نمي¬توانيد درصدي بيش از %50 كسب كنيد.
روش DLM بهترين روش مطالعه «نظريه¬هاي عمومي مديريت» است كه درصد بالاي 70% را براي شما تضمين مي¬كند. و چه بسا بتوانيد به همه سئوالات پاسخ صحيح دهيد كه اگر كسي حائز درصد 100 در اين درس شود و در ساير مواد درصد معمولي كسب كند به معناي قبولي قطعي در دانشگاه دولتي خواهد بود.
ما سعي كرده¬ايم تمامي مطالبي را كه نياز داريد براي رسيدن به اين مهم بدانيد پوشش داده باشيم و همان¬طوري كه قبلا ذكر شد درصد حداقل %70 را براي شما تضمين مي¬كنيم.
هيچ راه ديگري براي رسيدن به درصد بالاي %70 در «تئوري¬هاي مديريت» بجز استفاده از روش DLM وجود ندارد. بخصوص اينكه استفاده از اين روش زماني كمتر از ¬1 مطالعه عادي را از شما مي¬گيرد و مي¬توانيد از زمان صرفه¬جويي شده براي آمادگي بيشتر در ساير دروس استفاده كنيد. در آزمون كارشناسي ارشد 1387 كه در اسفندماه 86 برگزار شد عده¬اي از داوطلبان كه به طور آزمايشي از روش DLM براي مطالعه «تئوريهاي مديريت» استفاده كرده بودند درصدهاي بين 77/77 تا %93 را كسب كردند. (اولين سال ارائه پک DLM)
در آزمون¬هاي 88 و 89 نيز که توزيع عمومي فلش کارت ها آغاز شد به لطف خدا اين موفقيت ها تکرار شد.( در آزمون 89 (مديريت و مديريت اجرايي) حتي يک سوال خارج از پک نيامد.)
اساس روش DLM بر آموزش مطالب مديريتي از طريق فيش¬هاي آموزشي (فلش¬كارت) بنا شده است. حسن مطالعه فيش بجاي و يا در کنار مطالعه کتاب و همينطور در کنار حضور در کلاس درس اساتيد با تجربه اين است كه در مطالعه فيش توجه شما بر روي مطالب كليدي و كلمات مهم متمركز مي¬شود. در حاليكه در هنگام مطالعه كتاب ممكن است در انبوهي از مطالب، مطلبي از جلوي چشمان شما عبور كند و همان مطلب مي¬تواند به عنوان تست كنكور مطرح شود و زدن يا نزدن يك تست در اين حجم رقابت نيز مي¬تواند تعيين كننده قبولي يا عدم قبولي شما باشد.
در طراحي بسته آموزشي DLM با استفاده از كارشناسان مجرب تكنولوژي¬هاي آموزشي و اساتيد پرسابقه و با تجربه در تئوري¬هاي مديريت و همچنين استفاده از دانشجويان رتبه تک رقمي سالهاي گذشته که خود اين مسير را با موفقيت طي کرده¬اند و مصائب احتمالي آنرا لمس نموده¬اند تلاش شده است هيچ مطلبي جا نيفتد و مجموعه فلش کارت ¬ها صددرصد مطالبي را كه لازم است براي موفقيت در آزمون سراسري بياموزيد در برگيرد. با توجه به اينکه مديريت يک علم مفهومي و درک کردني (نه صرفا حفظ کردني) است در طراحي فلش کارت ها به اين مهم توجه ويژه¬اي شده و جاهايي که لازم بوده عين پاراگراف مربوطه با ذکر صفحه از رفرنس¬هاي آزمون آورده شده است. ضمنا روش منحصر به فرد DLM به شما كمك مي¬كند هر روز چند فيش محدود را مطالعه كنيد و ياد بگيريد و بدون آنكه احساس خستگي و يكنواختي به شما دست بدهد تا كنكور حداقل 5 مرتبه آنها را مرور خواهيد كرد. (فقط با روزي 40 الي 45 دقيقه مطالعه)؛ درست مانند اين است كه مي¬خواهيد يك كوه عظيمي را جابجا كنيد. در ابتدا وقتي به عظمت كوه و ناممكن بودن جابجا كردن آن فكر مي¬كنيد ممكن است در اراده شما خللي ايجاد شود يا حتي به دست كشيدن از اين كار فكر كنيد. روش DLM به شما پيشنهاد مي¬كند مطالب انبوه مديريتي را كه مطالعه آنها با يادگيري جزئيات حداقل نيازمند 6 ماه مطالعه روزي 5-4 ساعت است در قالب مطالعه چند فيش در روز ياد بگيريد كه هم همه مطالب را پوشش مي¬دهند و هم نتيجه بهتري براي شما به بار مي¬آورند و هم زمان بسيار كمتري از شما مي¬گيرند. درست به منزله اينكه آن كوه بزرگ را به قسمتهاي بسيار كوچكي تقسيم كنيد و هر روز يكي از آن قسمتها را انتقال دهيد؛ در انتها با تعجب مي¬بينيد همه آن كوه عظيم را جابجا كرده¬ايد بدون آنكه نفس نفس بزنيد!
مطالعه روزي چند فيش محدود ولي بصورت مستمر نوعي برنامه¬ريزي دروني را به شما القا مي¬كند كه اين نظم در مطالعه خود تاثير شگرفي در موفقيت نهايي خواهد داشت.
روش DLM برپايه روش لايتنر بنا شده است كه يك روش ساده اما بسيار اثربخش و پر كاربرد براي بخاطر سپردن مطالب است.
پيش¬بيني مي¬كنيم ميانگين درصدها در «نظريه¬هاي عمومي مديريت» كه تا حال بين 55-45 درصد در آزمون سراسري سالهاي گذشته بوده است براي داوطلباني كه از روش DLM براي مطالعه اين درس استفاده مي¬كنند 20% رشد داشته باشد و اين به معناي آن است كه درصد 60 كه تا كنون در «نظريه-هاي عمومي مديريت» عالي محسوب مي¬شد از اين پس يك درصد معمولي در نتيجه نهايي به حساب آيد. به همين دليل است كه مي¬گوييم:
«استفاده از روش DLM تنها راه موفقيت در آزمون كارشناسي ارشد است.»
البته اگر اين شعار را به عنوان يك تبليغ صرف تلقي مي¬كنيد بايد بگوييم اولا ما به كسب سود فقط براي يك سال يا چند سال فكر نمي¬كنيم و ديد بلندمدت داريم و اگر باز هم در كنكور پيش¬ رو مطالب جعبه همه مطالب آزمون را پوشش دهد و ان شاء ا... سوالي خارج از آن نيايد اين خود بهترين تبليغ براي ماست.
ثانيا اينكه فروش يك جعبه بيشتر يا كمتر تاثير چنداني در سودآوري نهايي ما نخواهد داشت ولي آنقدر به كار خود مطمئن هستيم و براي آن دقت و زمان كافي صرف كرده¬ايم كه از يك روش بازاريابي پيشرفته به شرح زير براي توزيع بسته¬هاي آموزشي DLM استفاده كنيم:
از ما بخواهيد 432 فلش کارت اول (از مجموع 3900 فلش کارت) پک «تئوري مديريت» را به همراه دستورالعمل مطالعه به صورت رايگان در اختيار شما قرار دهيم تا با آشنايي کامل بتوانيد تشخيص دهيد و تصميم بگيريد که اگر DLM واقعا به شما کمک مي کند و واقعا تفاوت ايجاد مي کند آنوقت پک کامل را درخواست کنيد. (براي داوطلبان تهراني از طريق پيک بادپا و براي داوطلبان شهرستاني از طريق پست پيشتاز؛ ويا مي توانيد به دفتر پخش انتشارات مراجعه فرماييد. مي توانيد کلمه Sample را به 30007650001774 پيامک بزنيد. )
اين تصميم رابراي آن گرفته¬ايم كه بتوانيد بين بسته¬هايي كه صرفا با انگيزه سوددهي تهيه شده¬اند با بسته آموزشي DLM كه با وسواس زيادي تلاش كرده اثربخشي را در موفقيت شما با سودآوري در هم آميزد، تفكيك قائل شويد. در واقع نمي¬خواهيم تاثير منفي¬اي كه ممكن است در سالهاي اخير در ذهن بعضي از داوطلبان از برخي بسته¬هاي آموزشي متاسفانه ايجاد شده است مانع بهره¬مندي آنها از روش DLM شود. ما نسبت به موفقيت تك¬تك شما حساسيم.
با اميد به اينكه سهمي هرچند كوچك در موفقيت نهائي شما داوطلب گرامي داشته باشيم.
انتشارات تبلوردانش – گروه DLM
لطفا براي کسب اطلاعات بيشتر و سفارش پکيج DLM با شماره¬تلفن¬هاي زير تماس حاصل فرماييد:
تلفن گويا(24 ساعته) 66948781
66903547
66926205
66949187
سفارش از طريق SMS - نام و آدرس خود را ارسال کنيد. ما با شما تماس مي¬گيريم. 09193008563
مديريت گروه ِDLM 22360606
در اين لحظه که اين نامه براي شما آماده مي¬شود هنوز آزمون 90 برگزار نشده است . اگر امسال هم مانند دو سال گذشته سوالي خارج از پکيج DLM نيايد اين براي ما بسيار سرفرازانه خواهد بود.
چيزي که در اين مدت تعجب ما را بر انگيخته اين است که برخي DLM را «به درد نخور» مي¬دانند. وقتي بررسي بيشتري کرديم متوجه شديم اگرچه تقريبا تمامي اساتيد دانشگاه¬ها و بيشتر آموزشگاه¬ها DLM را به دانشجويان خود پيشنهاد مي¬کنند و برخي هم که از اين روش اطلاع کافي ندارند موضعي بيطرف اتخاذ مي¬کنند، لکن تقريبا تمامي دوستان عزيزي که DLM را نفي مي¬کنند يا خود مدرس« نظريه-هاي عمومي مديريت» در برخي از آموزشگاه¬ها هستند يا ناشر کتابهايي در اين زمينه براي داوطلبان کارشناسي ارشد مديريت !
اگرچه خوشبختانه تعداد اين عزيزان کم است لکن سوالي که براي ما مطرح مي¬شود اين است که آيا نتيجه دانشجوياني را که از روش DLM استفاده کرده¬اند با دانشجوياني که به هر دليلي مانند تمايل ذاتي به ادامه روشهاي گذشته براي مطالعه (Inertia) ، عدم آشنايي با DLM به دليل محدوديت¬هاي ما در اطلاع¬رساني يا به هر دليل ديگري از اين روش بهره¬مند نشده¬اند مقايسه کرده¬اند؟ و يا حداقل پيگير درصدهاي دانشجويان خود در آزمون سراسري هستند؟
«کارايي و اثربخشي DLM را از کساني بپرسيد که در آزمونهاي گذشته نتيجه دلخواه را کسب کرده¬اند و اگر چنين امکاني نداريد از ما بخواهيد 432 فلش¬کارت اول پک را به همراه دستورالعمل مطالعه به روش DLM(به شکل رايگان) در اختيار شما قرار دهيم تا خود بتوانيد در مورد آن قضاوت کنيد.»
تفاوت انسان هاي موفق با انسان هاي معمولي گاهي اين است که انسان هاي معمولي از فرصت هاي به ظاهر کوچک يا ادعاهاي به ظاهر کم اهميت به سادگي عبور مي کنند.
توجه2: اگر فرصت کافي براي مطالعه نداريد يا شانس قبولي خود را کم مي پنداريد يا حتي اگر مردد هستيد در آزمون کارشناسي ارشد شرکت کنيد يا نه، بدانيد با DLM فقط با روزي 30 تا 40 دقيقه مطالعه به يک رقيب سرسخت در آزمون کارشناسي ارشد مديريت(کليه گرايشها-کد1142) و مديريت اجرايي(کد1148) تبديل خواهيد شد.
منابعي که فلش کارتهاي دي.ال.ام پوشش مي دهند:
- مباني سازمان و مديريت دکتر رضائيان
- مديريت عمومي دکتر الواني
- اصول مديريت دکتر رضائيان
- طراحي و تجزيه و تحليل سيستم دکتر رضائيان
- رفتار سازماني دکتر رضائيان
- رفتار سازماني رابينز
- تئوري سازمان رابينز
- منابع انساني دکتر اسفنديار سعادت
- منابع انساني دکتر ميرسپاسي

«مقدم شما را در بيست و چهارمين نمايشگاه کتاب تهران گرامي مي داريم.
ناشران دانشگاهي،سالن 20 (چادرهاي فضاي باز مصلي)،غرفه 50 ،انتشارات تبلوردانش»
توجه:کليه پک هاي DLM در نمايشگاه کتاب تهران با 20% تخفيف عرضه مي شوند.
مشخصات آگهی
جمهوري/خ گلشن/کوچه آزاد/پلاک 2/انتشارات تبلور دانش/گروه DLM
22360606
DLM
ثبت : پنج شنبه 1 مرداد 1388 | انقضاء : دوشنبه 18 مرداد 1395
ارسال پیام
تماس با آگهی‌دهنده ( DLM )
در مورد: منابع آزمون کارشناسي ارشد مديريت(کليه گرايشها)
نام شما
تلفن شما
پیام شما


جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.
آگهی های مرتبط

فروش کتاب و دی وی دی کنکور با شرایط ویژه

فروش کتاب و دی وی دی کنکور با شرایط ویژه مقایسه تک به تک محصولات کنکور (کتاب و دی وی دی)|ارسال اکسپرس و یک روزه به سراسر ایران|پرداخت درمحل|شرایط اقساطی|گارانتی محصولات|ضمانت اصال ...

گروه آموزشی آسان کنکور

تمامی محصولات کنکوری شرکت های ونوس ،آفبا،پرواز کنکوری ، حرف آخر،ره پویان،فاگو،خیلی سبز،مهروماه و...را از آسان کنکور بخواهید با یک کلیک کنکورتو تضمین کن و از خریدی آسان لذت ببر بهت ...

پکیج کتاب های نشر الگو

پکیج کتاب های نشر الگو استاد :علیرضا عبدالمحمدی 1:آرایه ادبی 2: پنج بحث زبان فارسی 3: تاریخ ادبیات + کارتون 4: قرابت معنایی 5: لغت و املا 6: جامع ادبیات کنکور تماس با مشاور ...

پکیج آموزش جامع سطر به سطرعمومی و تخصصی رشته تجربی ره پویان دانش

آسان کنکور پکیج آموزش جامع سطر به سطرعمومی و تخصصی رشته تجربی ره پویان دانش شامل 56 حلقه DVD فول HD شیمی جامع پایه :4 حلقه استاد علی سلوکی عربی جامع :3 حلقه استاد عمار تا ...

آسان کنکور(پکیج کتاب های فاگو زیست)

آسان کنکور(پکیج کتاب های فاگو زیست) استاد فردین جوادی آغازیان ویروس و باکتری قلب گیاهی پیش 1 زیست 1 (سال دوم) زیست 2(سال سوم) شارش انرژی قیمت با احتساب 15٪ تخفیف 161500 ه ...

فول پکیج اختصاصی انسانی پرواز کنکوری ها

آسان کنکور فول پکیج اختصاصی انسانی پرواز کنکوری ها (آموزش مفهومی و جامع به همراه تست ونکات) شامل: 89 حلقه DVD فول HD ادبیات اختصاصی استاد قاضی 11 حلقه DVD فول HD اقتصاد استا ...

مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته

[Forwarded from موسسه نخبه پرور پویه (Pooyeh)] سلام توجه توجه توجه توجه اموزش قواعد زبان انگلیسی صفر تا صد روزهای جمعه ۱۰تا۱۲ صبح هرهفته فقط با ۱۵ هزارتوما ...

مشاوره و برنامه ریزی کنکور ۹۷

کنکوری های عزیز سال 97 صحبت این پیامم با شماست، بچه های موفق، رتبه های برتر، داوطلب کار بلد برای شروع درس معطل نمیکنه رفقای کنکوری یا بهتر بگم دانش آموزایی که سال سوم رو به تازگی ...

صدای راهنما-تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در کشور

صدای راهنما –سامانه تلفنی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی www.sedayerahnama.ir ........................................ ...... خدمات مرکز مشاوره صدای راهنما در موارد زیر می باشد: م ...
آگهی های ویژه کنکور

مشاور و کارشناس تبلیغات پیک برتر

کارشناس فروش و تبلیغات مشاور تبلیغاتی پیک برتر،کالا نمای برتر مجلات زندگی ایده آل ، سیب سبز ، تخت گاز و منزل و وب سایت ها و اپلیکیشن های آی برتر، برترین ها ، الو دکتر ، نی نی با ...

پکیج آموزش جامع سطر به سطرعمومی و تخصصی رشته تجربی ره پویان دانش

آسان کنکور پکیج آموزش جامع سطر به سطرعمومی و تخصصی رشته تجربی ره پویان دانش شامل 56 حلقه DVD فول HD شیمی جامع پایه :4 حلقه استاد علی سلوکی عربی جامع :3 حلقه استاد عمار تا ...

مشاوره و برنامه ریزی کنکور ۹۷

کنکوری های عزیز سال 97 صحبت این پیامم با شماست، بچه های موفق، رتبه های برتر، داوطلب کار بلد برای شروع درس معطل نمیکنه رفقای کنکوری یا بهتر بگم دانش آموزایی که سال سوم رو به تازگی ...

باهم سی دی ببینیم باهم درس بخونیم وباهم کنکور بدیم با یک پنجم زیر قیمت

سلام بچه های کنکوری اصفهانی منم مثل شما کنکوری ام دوست دارم باهم سی دی های آموزشی کنکورکه تهیه کردم رو با قیمت مناسبی ( یک پنجم زیر قیمت )بهتون ارائه بدم که باهم در کلاسی گ ...

تدریس خارق العاده و ابر تکنیکی فیزیک کنکور به طور کامل +هدایای آموزشی رایگان به ارزش حدود 850 هزار تومان

بسم الله الرحمن الرحیم تدریس خارق العاده و ابر تکنیکی فیزیک کنکور به طور کامل +هدایای آموزشی رایگان به ارزش حدود 850 هزار تومان --- سلام من مهندس مرادی هستم و یک مژده فوق العاد ...

کارشناسی ارشد منابع کارشناسی ارشد کارگردانی منابع ارشد کارگردانی منابع ارشد سینما منابع کارشناسی ارشد بازیگری منابع کنکور کارشناسی ارشد بازیگری منابع ارشد کارگردانی سینما منابع ادبیات نمایشی ارشد م

کارگردانی والاترین هنر کل اعصار از لحاظ درجه تاثیر گذاری است. در جوامع پیشرفته هنرمندان از بالاترین درجه شان اجتماعی برخوردار و کارگردانان بیشترین منزلت را در میان هنرمندان دارن ...

علوم پزشکی

انجمن نخبگان علوم پزشکی دانلود رايگان سوالات آزمون هاي سال گذشته اعلام آخرين نتايج تکميل ظرفيت داوطلبان دانلود رايگان دفترچه، سوالات و نتايج آزمونهاي پزشکي به روزترين اخبار پ ...

آموزش خصوصی سه تار و آواز

آموزش خصوصی و نیمه خصوصی آواز بهمراه سه تار در موسسه دوستان آشنا توسط آقای فریبرز مصطفوی. جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شماره موسسه 2300 2222 و یا با شماره 1855 370 0930 تماس ...

صدای راهنما-تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در کشور

صدای راهنما –سامانه تلفنی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی www.sedayerahnama.ir ........................................ ...... خدمات مرکز مشاوره صدای راهنما در موارد زیر می باشد: م ...

مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته

[Forwarded from موسسه نخبه پرور پویه (Pooyeh)] سلام توجه توجه توجه توجه اموزش قواعد زبان انگلیسی صفر تا صد روزهای جمعه ۱۰تا۱۲ صبح هرهفته فقط با ۱۵ هزارتوما ...
آگهی های ویژه آموزش

دانلود رایگان قالب جوملا و ورد پرس

مدت زیادی بود دوست داشتم داشته هایم در مورد طراحی قالب های وردپرس و جوملا را با دیگران به اشتراک بگذارم .قاب نو را برای معر فی و نیز آموزش طراحی سایت و قالب های سیستم مدیریت محتوا ...

پایگاه خبری سمینار و کنفرانسهای ایران و بین الملل

سایت http://icpr.ir پایگاه خبر رسانی و اطلاع رسانی درباره کنفرانس ها و سمینارهای ایران و جهان میباشد ...

پایگاه اطلاع رسانی گلستان

پایگاه اطلاع رسانی گلستان وب سایتی برای کسب اطلاعات در موارد تغذیه و تندرستی,آرایشی و بهداشتی,زنان و کودکان,جنسی و زناشویی,دانستنیهای پزشکی,بیماریها,روانشناسی,طب سنتی,مجلات و جراحی ...

پایگاه اطلاع رسانی ساختمان و مواد ساختمانی تازئینات داخلی

وب سایت خبری ساختمات و تاسسیات ساختمان و موارد وابسته یه آن با پیگیری و عضو شدن در خبرنامه این وبسایت به راحتی خانه خود را از صفر تا صد با ما بسازید ...

پایگاه خبری حیوانات خانگی

همزمان با تداول اهلی کردن حیوانات، دامپزشکی اهمیت بیشتری یافت. بها کار فردی که بوسيله سوگند به شفا ثور وسایر حیوانات می‌مزين تعیین نموده‌استدامپزشکی دروازه اندر راست تو برخورد گذرگ ...

توسعه اماکن شهری و روستایی

پرتال خبری سایت SRDC جهت توسعه صنعت گردشکری اماکن شهری و روستایی ایجاد شده و با کمک مردم همان منطقه امید به ایجاد محیطی مناسب برای شما گردشگران و معرفی مکان ها جهت بازدید شما مرد ...

پایگاه خبری گمرکات و ترانزیت بین المللی

وب سایت بیرجند تد پایگاه خبری گمرکات کشور و ترخیص کالا از ابتدا تا انتهای در خدمت تمامی مردم ایران میباشد خوشحالیم که بهترینها را در کنار شما و همرا شما معرفی مینماییم ...

پایگاه خبری خانه سلامت

حس تندرستی در افراد تفاوت دارد و دو فرد در شرایط جسمانی یک‌سان ممکن است قضاوت متفاوتی در مورد تندرستی خود یا دیگران بکنند. برای نمونه یک فرد معلول می‌تواند خود را کاملاً تندرست حس ...

سایت خبری

سایت خبری ثبت نام مسابقات-اخبار سیاسی روز-اخبار ورزشی-اخبار مسابقات قرآنی جهان و ایران-اخبار بین المللی ...

اخبار بازار مسکن

پایگاه خبری ملارد سیتی با ارائه جدیدترین اخبار در حوضه مسکن در خدمت شما عزیزان در باره خرید و فروش آپارتمان ، ویلا و سوئیت میباشد و در صدد حذف واستگران جهت اجاره ویلا و آپارتمان در ...