چگونه آگهی بزنم؟
اول ثبت نام کن و وارد کنترل پنل خودت شو و توی منو ، درج آگهی رو انتخاب کن.

OCDF
ارتباط با مدیر

راهنمای سایت
لطفاً فقط در مورد درج آگهی  تماس بگیرید،نه متن آگهی

تلفن : 09123326108
ایمیل:
راهنمای سایت



آگهی های ممتاز جدید

فروش جايگاه بنزين و سي ان جي در شمال
فروشگاه اينترنتي سپيکام
50 درصد تخفيف سايت هفت رنگ ويژه عيد نوروز
شارژ کارت ایرانسل
فروش عروس هلندي جفت مولد زرد و خاکستري
تبلت 7rang.ir/key-تبلت/
نمايندگي فروش انواع کارتريج
سلفون محافظ غذاي SILVER WRAP
اجاره آپارتمان مبله در تهران
پلمپ پلاستيکي www.polompsanatkara.com
شرکت سنگ ساز رنان
فروش دان بوقلمون و استارتر جوجه ي يک روزه
plc ايراني www.a-tech.ir
کنترلر بوستر پمپ www.a-tech.ir
سامانه پيامک
انواع افزودنی بتن ، پیگمنت بتن و رزین سنگ مصنوعی
فروشگاه اينترنتي گوشي هاي اصل و طرح اصل بندر بازار
قيمت يونوليت سقفي قيمت يونوليت ورق فوم پلي استايرن بلوک
فروش مستقيم پارکت FACEWOOD و WOODLAND و DOCH FLOOR
فروش ويژه اکو و باند جهت مراسم هاي محرم
کسب درامد خوب ،هميشگي و ثابت
ساخت سردخانه و تونل انجماد و يخسازي و آيس بانک و چيلر
لامپ led -چراغ توکارled- پروژکتور led-وال واشر led- دفني
اجاره آپارتمان مبله و سوئيت مبله درمرکز و شمال تهران
فرازکاويان-پرده هوا
چاپ بنر 10 انس با کيفيت عالي 3800 تومان
اجاره آپارتمان مبله وسوييت مبله
نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان وتاسيسات
نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو
خود کارفرماي خود باشيد

درج آگهی و تبلیغات رایگان در نیازمندیها هفت رنگ

مشخصات آگهی

فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري


شرکت دلتابان نوين نگر با هدف ارائه راه حل هاي جامع و خدمات تخصصي در زمينه شبکه هاي فيبر نوري مبتني بر شبکه هاي کامپيوتري و مخابراتي آمادگي خود را در زمينه هاي فوق اعلام مي نمايد.

واردات و فروش مديا کانورتور و شاسي مديا کانورتور معمولي و صنعتي در انواع مالتي مد و سينگل مد تا فاصله 120 کيلومتر باسرعت هاي 100/10 و 1000/100/10 در انواع تک کر و دو کر

ENTERRISE MEDIA CONVERTER & INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER

واردات ، ساخت و فروش انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري در انواع Single Mode و Multi Mode معمول و OM3 جهت استفاده در ديتا سنترها 10G با هر متراژ و کانکتور مورد نياز از قبيل(FC , DIN, E2000 , ST , SC , MTRJ , LC , ....) مطابق با استانداردهاي جهاني

PATCH CORD & PIGTAIL

واردات ، ساخت و فروش انواع پچ پنل هاي فيبر نوري قابل نصب روي رک و ديوار و انواع مفصل فيبر نوري به همراه کاست

OCDF & CLOSURE

واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC

ADAPTER

مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيبر نوري

بستر سازي (کانالسازي و ساخت منحول ) بر مبناي استانداردهاي مخابرات

جوش و تست انواع کابلهاي فيبر نوري

ساخت ملزومات مربوط به نصب شبکه هاي فيبرنوري در کانالها و حوضچه ها

ساخت و مشاوره و طراحي انواع لدرهاي طرح زيمنس SIEMENS و ان اي سي NEC
25 ميليمتري و 35 ميليمتري

شرکت دلتابان نوين نگر
8-88934247 -021-88926202-021-021-88926043
info@novinnegar.com
www.novinnegar.com

مشخصات آگهی


نام: محسن ايزدي فرد
ایمیل:  شرکت دلتابان نوين نگر - ايزدي فرد
تلفن: 88934247-8-88926202-88926043
ارسال: دو شنبه 25 فروردين 1393
انقضاء: شنبه 19 مهر 1393
موقعیت: تهران
آگهی های دیگر در موقعیت مشابه
آدرس:
قیمت:
شهر: تهران


بازدید:6153
 
  


عکس آگهی
فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري
 
ارسال پیام به آگهی دهنده
در مورد: فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري
نام شما:
ایمیل شما:
تلفن :
متن:
کد امنیتی:
Captcha image
  



لینکهای دیگر




آگهی های OCDF  - 21

فروش فيبر نوري نگزنس نماينده فيبر نوري نگزانس nexans
...fc ، کاست فيبر نوري ، OCDF ، پچ پنل فيبر نوري 12 پورت ، پچ پنل 24 پورت فيبرنوري نگزانس ، پچ پنل فيبرنوري sc ، تضعيف کننده فيبر نوري ،تستر فيبر نوري ، کيف ابزار فيبر نوري ، نصب فيبر نوري ، کابل فيبر نوري شبکه ، کابل ف...
آبان شبکه ، تلفن : 88929864

1/31


فروش کابل شبکه رک شبکه کابل فیبر نوری
...fc , کاست فیبر نوری , OCDF , پچ پنل فیبر نوری 12 پورت , پچ پنل 24 پورت فیبرنوری نگزانس , فیبر نوری LC - SC , SC - SC , LC – LC شرکت آبان شبکه ارائه دهنده انواع کابل فیبر نوری به شرح : FIBER OPTIC CABLE 4 CORE S...
آبان شبکه ، تلفن : 88929122

1/31


تخصصی ترین مرکز فروش کابل فیبر نوری
...fc , کاست فیبر نوری , OCDF , پچ پنل فیبر نوری 12 پورت , پچ پنل 24 پورت فیبرنوری نگزانس , پچ پنل فیبرنوری sc , تضعیف کننده فیبر نوری ,تستر فیبر نوری , کیف ابزار فیبر نوری , نصب فیبر نوری , کابل فیبر نوری شبکه , کابل ف...
آبان شبکه ، تلفن : 88929864

1/31


فیوژن فیبر نوری و تست OTDR
...fc , کاست فیبر نوری , OCDF , پچ پنل فیبر نوری 12 پورت , پچ پنل 24 پورت فیبرنوری نگزانس , پچ پنل فیبرنوری sc , تضعیف کننده فیبر نوری ,تستر فیبر نوری , کیف ابزار فیبر نوری , نصب فیبر نوری , کابل فیبر نوری شبکه , کابل ف...
آبان شبکه ، تلفن : 88929864

1/31


فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري
...نوري به همراه کاست OCDF & CLOSURE واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC ADAPTER مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيب...
محسن ايزدي فرد ، تلفن : 88934247-8-88926202-88926043

1/25


SDH Metro 1000
یک دستگاه SDH با مشخصات ذیل موجود است. Huawei optix 155/622 H metro 1000 Madule 48 port E1 STM1 on Mainboard #2 Ethernet on Mainboard #1 power - DDF - OCDF
call
baktash ، تلفن : 0711-2357100

1/23


فروش انواع پچ کابل فیبر GETEK
... باکس 4 پورت ديواري OCDF ديواري بزرگ OCDF ديواري کوچک پچ پنل 24 پورت فيبر نوري داپلکس کريمپ حرارتي 6 سانتي متري پچ پنل 50 پورت تلفني آداپتور SC SC SM آداپتور SC SC MM آداپتور LC LC SM&MM 4 core آداپت...
تماس بگیرید
شرکت پیشرو ارتباط نت سان ، تلفن : 88928090-09121713473

1/23


انواع تجهيزات فيبر نوري
...ديواري فيبر نوري OCDF ديواري کاست پچ پنل مفصل فيبر نوري 3M مفصل فيبر نوري سه ورودي و سه خروجي فايبر لاک 3M چسب تساي آلماني چسب تساي فيبر نوري استريپر سه کاره استريپر فيبر نوري استريپر سوميتومو استريپر پ...
تماس بگيريد
امير علي پور ، تلفن : 021-88851270

1/16


خدمات تخصصی فیبر نوری،فیوژن ،تست فلوک
...هوایی OPGW - - پچ پنل - OCDF - ODF 3.تست FLUKEتست OTDR آماده همکاری و قرارداد با شرکت هاو موسسات دولتی و خصوصی در سرتا سر کشور ********************************** www.rayaneshabake.com www.agahiparsi. com ...
مناسب و زیر قیمت بازار
رایانه شبکه ، تلفن : tel:88304424 , 88343899 , fax:88828950

8/29


ارائه خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری
...OPG W - - پچ پنل - OCDF - ODF کابل کشی فیبر نوری ، سینگل مد ، مالتی مد ********************************** www.rayaneshabake.com www.agahiparsi.com ...
مناسب و زیر قیمت بازار
رایانه شبکه ، تلفن : tel:88304424 , 88343899 , fax:88828950

8/29


انواع فيبر نوري
...fc , کاست فيبر نوري , OCDF , پچ پنل فيبر نوري 12 پورت , پچ پنل 24 پورت فيبرنوري نگزانس , پچ پنل فيبرنوري sc , تضعيف کننده فيبر نوري ,تستر فيبر نوري , کيف ابزار فيبر نوري , نصب فيبر نوري , کابل فيبر نوري شبکه , کابل في...
samzadeh ، تلفن : 09133000253

8/12


فروش باکس دیواری فیبر نوری فروش اسپلایس باکس فیبر نور
شرکت ایران فیبر در نظر دارد در جشنواره تابستانی تعدادی باکس دیواری فیبر نوری را با قیمت های کاملا رقابتی ارائه نماید. پچ پنل دیواری فیبر نوری با مارک نگزانس NEXANS عرضه می گردد. فروش OCDF ، فروش باکس دیواری ، فروش جع...
90.000 تومان
ایران فیبر نوری ، تلفن : 88929864 88929122

1/18


فيبر نوري
... شبکه 4- ارائه : OCDF پلان – ODF پلان – طرح جامع شبکه به صورت سه بعدي و شاخه اي 5- نصب تخصصي مفصل هاي فيبر نوري : ( هوايي – کانالي – خاکي ) و رعايت مقادير افت مجاز مورد تاييد سازمان استاندارد ايران و استاند...
ضلاح زاده ، تلفن : 05116037008-9

10/22


فيبر نوري ارتباطي امن ، سريع و راحت
...هوايي OPGW - پچ پنل - OCDF - ODF کابل کشي فيبر نوري ، سينگل مد ، مالتي مد انجام پروژه هاي فيبر نوري خاکي با استانداردهاي موجود در محيطهاي خاکي ، آسفالت و ... در سريعترين زمان ممکن با نيروي فني مجرب در زمان کم حفاري...
call
بُرنا سامانه ، تلفن : 88202657-9

9/27


فيبر نوري چاره ارتباطات دور است
...هوايي OPGW - پچ پنل - OCDF - ODF کابل کشي فيبر نوري ، سينگل مد ، مالتي مد انجام پروژه هاي فيبر نوري خاکي با استانداردهاي موجود در محيطهاي خاکي ، آسفالت و ... در سريعترين زمان ممکن با نيروي فني مجرب در زمان کم حفا...
مسعود خسروي ، تلفن : 02188202654

5/20


خدمات تخصصي فيبر نوري ، فيوژن ، تست فلوک
...هوايي OPGW - - پچ پنل - OCDF - ODF 3.تست FLUKEتست OTDR آماده همکاري و قرارداد با شرکت هاو موسسات دولتي و خصوصي در سرتا سر کشور ********************************** www.rayaneshabake.com www.agahiparsi. com...
رايانه شبکه ، تلفن : 88304424,88343899 TELFAX: 88828950

3/3


ارائه خدمات تخصصي شبکه هاي کامپيوتري
...OPG W - - پچ پنل - OCDF - ODF کابل کشي فيبر نوري ، سينگل مد ، مالتي مد ********************************** www.rayaneshabake.com www.agahiparsi.com...
مناسب و زير قيمت بازار
رايانه شبکه ، تلفن : 88304424,88343899 TELFAX: 88828950

3/3


تجهيزات فيبر نوري-مفصل فيبر نوري
...رک مونت و باکس ديواري OCDF توليد پيگتيل و پچکورد با بهترين کيفيت و کمترين افت -تضميني- توليد DDF 40E1 تامين انواع آداپتور هاي فيبر نوري SC/SC FC/FC LC/LC ST/ST و انواع آداپتور هاي هيبريد SC/FC SC/LC ... ت...
بهترين قيمت
پويش تجهيز صنعت پاسارگاد ، تلفن : 021-88432371

8/23


مشاوره ، طراحی و نصب مراکز رایانه
مشاروه ، طراحی و نصب مراکز رایانه کف کاذب ضد حریق مخصوص مراکز داده اجرای لدر ، استراکچر های مخابراتی تامین و نصب SDH , DDF , MDF , OCDF تلفن : 4-2477783 ( 0341) office@hyperlinkasia.ir
هایپر لینک آسیا ،

11/28


اجراي پروژه هاي مخابراتي،لوازم فيبر نوري(مفصل.otdr،فيوژ
طراحي ، نصب و نگهداري و تامين تجهيزات شبكه هاي مسي و فيبر نوري در بخش مخابرات و شبكه تامين و فروش تجهيزات فيبر نوري اعم از انواع كابل ها، پيگتل، پچكورد و پچ پنل هاي فيبر نوري وانواع مفصل. راك هاي OCDF\ODF مشترك وديوا...
علي کامياب ، تلفن : 0611-2233620 09161119074

9/23

OCDF



صفحه بندی
صفحه 1 از 1              

سایت تبلیغات و آگهی
 امروز : جمعه
5 اردیبهشت 1393 

بنر ها

 

 
 
آگهی های ممتاز
 توليد انو
اراک

1/17

شرکت اراک پودر

نرم افزار
مشهد

8/22

پيام گواهي

پلمپ پلاست
تهران

2/4

پلمپ صنعت کارا

فروشگاه اي


9/25

فروشگاه آنلاين بندر بازار

مرکز تخصصی
تبریز

8/2

شرکت تسهیل گستر

plc ايراني
ت

9/2

موسوي

مستندات اس
تبريز

8/1

شرکت تسهيل گستر

چاپ بنر 10
تهران

6/13

مرکز چاپ بنر و فلکسي رضوان






 
دفتر تلفن رایگان

درج آگهی در نیازمندیهای هفت رنگ رایگان بوده و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد
Design By Kavosh Rayane Mahdishahr- Hosted By: ouriran  - ahmadi[at]7rang.ir
نیازمندیها